لوله جدار چاهلوله جدار چاه - توس همگام ثمین

توضیحات تکمیلی :

کارخانه لوله و پروفیل ثمین اولین و تنها تولید کننده لوله های جداره چاه و انتقال آب در شرق کشور با ظرفیت تولید سالانه 31500 تن انواع لوله های درز جوش القایی (ERW) در سایزهای 10 الی 14 اینچ با ضخامت 4 الی 10میلی متر   در زمینی به مساحت 10000متر مربع در شهرک صنعتی چناران مشهد در سال 1395به بهره برداری رسید،که با اتکا به توانمندی ها، پشتکار و تلاش متخصصان خود توانسته با طراحی و ساخت تمامی ماشین آلات و خطوط اتوماتیک در داخل مجموعه، محصولی با کیفیت بالا و استاندارد به بازار عرضه نماید.

لوله جداره چاه

تولید کننده : کارخانه لوله و پروفیل توس همگام ثمین

دسته بندی : لوله جداره چاه

تاریخ : مرداد 1399

لوله جداره چاه به صورت استوانه ای توخالی می باشد. این لوله ابزار مناسبی برای پمپاژ و خارج نمودن نوعی سیال اعم از گاز، نفت و یا آب  می باشد.

ویژگی

از ویژگی های بارز لوله های جداره چاه میتوان به مقاومت آنها در برابر رطوبت، زنگ زدگی و فرسایش اشاره کرد که برهمین اساس، معیار انتخاب آن میتواند عمر مفید و ضخامت آن باشد. این لوله در دو جنس فولادی و پلیمری تولید می شود.

کاربرد

لوله درز جوش مستقیم القایی (ERW)14-10 اینچ ضخامت4 -10 میلی متر به دو صورت ساده و مشبک جهت استفاده در جدار چاه ، آب و فاضلاب، گازرسانی و نفت و پتروشیمی با علامت استاندارد ایران تولید می شود.