کارخانه لوله و پروفیل توس همگام ثمین

کارخانه لوله و پروفیل توس همگام ثمین در سال 1396 در شهرک صنعتی شهرستان چناران واقع در استان خراسان رضوی به عنوان اولین و تنها تولید کننده لوله های جداره چاه و انتقال آب در شرق کشور با هدف جهش تولید و کارآفرینی برای ایران عزیزمان و در قالب بخش خصوصی به مساحتی بالغ بر ده هزار متر مربع به بهره برداری رسید. کارخانه لوله و پروفیل توس همگام ثمین ظرفیت تولید فعلی سالانه، 31.500 تن لوله در سایز های 6 الی 16 اینچ و با ضخامت 4 الی 10 میلی متر را دارد. همچنین با بکارگیری متخصصین ماهر و متعهد و با بهره گیری از تجهیزات مدرن توانسته تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن را به بازار عرضه کند

اصول کار شرکت

کارآفرینی و نوآوری

هدف اولیه و بنیانی شرکت لوله و پروفیل توس همگام ثمین کمک به تولید کشور و ساخت محصولاتی بومی در جهت ارتقاء و جهش تولید و کمک به صنعت ایران عزیزمان می باشد.

مشتری مداری

مشتری مداری و تکریم کلیه خریداران اعتقاد لاینفک ما در این مجموعه می باشد و این اعتقاد ماست که با جلب رضایت مشتری نه تنها در زمینه تولید بلکه در اعتماد سازی نیز موفق خواهیم بود.

مسئولیت پذیری

مسئولیت پذیری آرمان یکایک کارکنان کارخانه لوله و پروفیل توس همگام ثمین است و با حفظ این ارزش سعی در ارائه محصولاتی مرغوب و با کیفیت دارد.

لوله و پروفیل توس همگام ثمین
شرکت های مرتبط با ما