کارخانه توس همگام ثمین

کارخانه توس همگام ثمین در سال 1396 در شهرک صنعتی شهرستان چناران واقع در استان خراسان رضوی به عنوان اولین و تنها تولید کننده لوله های جداره چاه و انتقال آب در شرق کشور با هدف جهش تولید و کارآفرینی برای ایران عزیزمان و در قالب بخش خصوصی به مساحتی بالغ بر ده هزار متر مربع به بهره برداری رسید. کارخانه توس همگام ثمین ظرفیت تولید فعلی سالانه، 31.500 تن لوله در سایز های 6 الی 16 اینچ و با ضخامت 4 الی 10 میلی متر را دارد. همچنین با بکارگیری متخصصین ماهر و متعهد و با بهره گیری از تجهیزات مدرن توانسته تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن را به بازار عرضه کند

اصول کار شرکت

کارآفرینی و نوآوری

هدف اولیه و بنیانی کارخانه توس همگام ثمین کمک به تولید کشور و ساخت محصولاتی بومی در جهت ارتقاء و جهش تولید و کمک به صنعت ایران عزیزمان می باشد.

مشتری مداری

مشتری مداری و تکریم کلیه خریداران اعتقاد لاینفک ما در این مجموعه می باشد و این اعتقاد ماست که با جلب رضایت مشتری نه تنها در زمینه تولید بلکه در اعتماد سازی نیز موفق خواهیم بود.

مسئولیت پذیری

مسئولیت پذیری آرمان یکایک کارکنان کارخانه توس همگام ثمین است و با حفظ این ارزش سعی در ارائه محصولاتی مرغوب و با کیفیت دارد.

لوله و پروفیل توس همگام ثمین
شرکت های مرتبط با ما